furcsa érzés, mikor kitörlünk valakit ez életünkből.
marad egy űr. nem feltétlenül nagy, de akkor is ott van.
néha fáj. néha nagyon fáj, sőt elképzelhetetlenül.
máskor nem érzünk semmilyen hiányt azon a bizonyos helyen.
vajon másokban is hagysz ilyen űröket magad után? mert azt tudom, hogy bennem biztosan hagytál egyet.
nem pici, nem is nagy. de azért ott van.
be szoktam tömködni. mindenfélével. örömmel, bánattal, ami épp a kezem ügyébe akad.
veled és az emlékekkel sohasem. hiszen már egyszer kitéptelek, eltöröltelek.
nem kell visszajönnöd, nem hiányzol
.
ne mosolyogj, mert én nem vagyok boldog.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése