Végül is mindegy is, tudtam, hogy nem is jössz. Este csillag voltál, nappal meg fecske.
2012. május 19., szombat
igen. ilyen vagyok.
elvadítom az embereket magam mellől. de tudod mit? ha nem csinálsz úgy, hogy agyfaszt kapjak tőled, akkor talán megpróbálok én is viselkedni.
ennyit ígéretek. remélem megfelel.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése