2012. május 19., szombat

igen. ilyen vagyok.
elvadítom az embereket magam mellől. de tudod mit? ha nem csinálsz úgy, hogy agyfaszt kapjak tőled, akkor talán megpróbálok én is viselkedni.
ennyit ígéretek. remélem megfelel.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése