Végül is mindegy is, tudtam, hogy nem is jössz. Este csillag voltál, nappal meg fecske.
2013. március 28., csütörtök
éjjelente még mindig várok Pán Péterre, hogy elrepüljünk Sohaországba.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése