Végül is mindegy is, tudtam, hogy nem is jössz. Este csillag voltál, nappal meg fecske.
2013. február 10., vasárnap
Tintával kaparok az égre szavakat. Szavakat, amiket sosem mondtam ki hangosan.
Talán így eljutnak hozzád is.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése