Végül is mindegy is, tudtam, hogy nem is jössz. Este csillag voltál, nappal meg fecske.
2012. augusztus 3., péntek
régebben volt ez a furcsa dolog bennem, mikor rád gondoltam. tudod, az az érzés, amitől a frász kerülget.
mások csak úgy hívják szerelem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése