Végül is mindegy is, tudtam, hogy nem is jössz. Este csillag voltál, nappal meg fecske.
2011. november 2., szerda
fáradhatatlanul, újra és újra.
örökké.
s mégis sohasem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése