Végül is mindegy is, tudtam, hogy nem is jössz. Este csillag voltál, nappal meg fecske.
2012. február 29., szerda
tik tak. tik tak. tik tak.
múlik az idő.
felejtek.
csak azt sajnálom, hogy nem tudok mindent.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése